Google’da Hızlı İndex Almak

Standard

Merhaba arkadaşlar Google’da hızlı index almak isteyenlere özel bir konu yazacağım şahsen kendim uyguladığım bir şey evet arkadaşlar sitenize bir yazı attınız indexlenmesi için 2-3 gün bekliyorsunuz artık buna son en geç 5 dakika içerisinde hemen hemen istediğiniz yazıyı Url’yi Google’da index aldırtabileceksiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki işlemleri uygulamanız.

http://www.google.com/intl/tr/add_url.html bu linke tıklayarak indexlenmesi istediğimiz url üst kısma yapıştırıyoruz alt kısma ise Google Hızlı İndexleme yazıyoruz bu bir örnek yorumdur. Aşağıda gördüğünüz gibi doldurmanız ve ikinci gelen pencerede ise aynı url giriyoruz ve CAPTCHA girdikten sonra en geç beş dakika içinde Google amca sitenizi indexlemesi gerekiyor. Google’da hızlı index almak için tek yapanız aşağıdaki gibi alanları doldurmaktır.

google_hizli_index_almaİkinci Kısımgoogle_hizli_index_alma-2

 

 

6 Comments

    • Kesinlikle daha hızlı deneme yapabilirsiniz. Ben ne zaman url eklesem en geç 3-5 dakika arasında indexliyor url’yi çok nadir indexlenmiyor.

  1. Umarım teknikleri harfiyen yapabilirim çok emek vermişsiniz sitenize kolaylıklar dilerim.

  2. Bu anlatım çok basit olmuş açıkçası ve aramalarda çıksada google dizine ekmeliyor aslında sadece aramalarda çıkıyor….!

  3. Çok güzel bir paylaşım ama sanırım güncelliğini kaybetti. Yeni paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.