Blogger İle Blog Açmak

Standard

blogger logoBlogger üçretsiz blog açma servislerinin en büyüklerinden biridir ve bu yüzdende günümüzde çok rağbet görmektedir.Bu rağbet gün geçtikçe daha da artmakta ve yeni kullanılar getirmektedir.Bu büyüme beraberinde yeni blogger temaları , yeni blogger eklentileri , yeni görseller ve daha yeni yeni istekler getirmektedir.Bu yüzden yeni blogger kullanıcıları için blogger hesabı oluşturmayı anlataçağım.

1.Adım: İlk olarak yapmanız gereken blogger.com girmek. Eğer gmail hesabınız yok ise sağ üst köşeden kayıt olun yazısına tıklayarak gerekli alanları eksiksiz doldurarak kayıt olunuz. Gmail hesabınız varsa direk giriş yapabilirsiniz.

blogger-hesap-olusturma

2.Adım: Giriş yaptıktan sonra Yeni Blog seçeneğine tıklayarak alacağınız adresi ve title (başlık ) belirleyerek ve tema seçerek blog oluştur tıklayarak blogunuzu oluşturmuş oluyorsunuz.

yeni-blog-acmaDediğim 2 adımı uyguladıktan sonra  TEBRİKLER.. ukose-deneme.blogspot.com  blogunuz oluşturuldu yazısı ile karşılaşıyorsunuz.Blogger hesabı açmak bu kadar basit takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.Size önerim açtığınız blogu boş bırakmayınız sürekli güncelleyiniz yeni yazılar içerikler ekleyiniz özgün olmasınada dikkat ediniz.

Ukose.Com ilk blogger makalesini sizlerle paylaştım bir sonraki makalede görüşmek üzere..                                                                Ümit KÖSE