kredi kartı masraflarını geri al

Standard

Kredi kartı masraflarını geri al

Hakkınız olanı geri alın

Milyonlarca insan farklı bankaların en az 2-3 tane kredi kartını kullanmaktadır. Kart kullanılması hesaplı harcama yapıldıktan sonra sorun teşkil edecek bir durum yaratmıyor ama yaptığımız harcamalar her zaman hesaplı olmuyor.
Bankalar her yolla müşterilerine kart aidatı adı altında bir rakam verip bu rakamı tahsil etmektedir. Bankaların kartlarını kullanan müşterilerine kredi kartı aidatı adı altında sunduğu bu rakam ise bankaya göre değişiklik göstermektedir. Bankalar size sormadan kesinti yapmakta veya kredi kartı ekstrasına yansıtmaktadır.
Bu rakamı iptal ettirmek için banka müşteri temsilcileri arandığında sizlere farklı farklı seçenekler sunarak sizi tekrar kendine bağlama yoluyla yani şartlı işlem yoluyla kredi kartı masrafı iadesi işlemini yapacaklarını söylüyorlar. Başka çare olmadığını düşünen tüketici ise tekrar banka ile çalışmaya devam etmektedir. Bu süreç sürekli bu şekilde devam etmektedir. Artık bankaların şartlarına boyun eğmeden kredi kartı masraflarını geri al hizmeti sunan firmamız ile bize başvuru yapmanız halinde kısa süre içinde kaç tane kredi kartınız varsa 10 yıl geriye dönük olarak ödediğiniz her kredi kartı masrafı için işlem yaparak size iadesini sağlıyoruz. Tüketici dernekleri federasyonu başkanı Ali Çetin’de bankaların aldıkları ücretlerin haksız olduğunu belirtmektedir.

2 Comments

  1. maalesef bu konuda bnde banka mağduruym:/ internette ve çevremde napabilirm diye araştırdm. danışmanlık ücreti karşılığı hizmet veren danışmanlık firmaları varmış. dosyanızı felan veriyosunuz herşeyi onlar takip ediyor. tabi konu böyle olunca dolandırıcılara da fırsat doğuyor:) ismi cismi adresi herşeyi belli olan güvenilir firma bulmak lazım. ben lawasist diye bi firmaya başvurdum. internette araştırma yaptm haklarında kötü bi yoruma denk gelmedim. adresleri numaraları çalıştıkları hukuk bürosu herşeyleri belli. bakalım şuan gayet iyi gidiyo bilgilendirme msjlarıda atıyolar. ben uğraşmıyorm dosyam avukatta o takip ediyor. bankalara karşı herkesin kazanması ve herkesin hakkı olanı alması dileğiyle:)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.